Biz kimiz?

SterilLife, SBS Medikal Sağlık Malzemeleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin bir iştirakidir. SBS Medikal, 2000 yılında Yozgat Organize Sanayi Bölgesi’nde 5 bin metrekare açık, 3 bin metrekare kapalı alana sahip bir işletme olarak kurulmuştur. Sektörde kalitesi ile öne çıkan firmamız, kısa sürede lider üretici markalardan biri olmuştur.

SBS Medikal, “SterilLife” markasıyla hizmet ve üretim kalitesini artırmıştır. Firmamız, uluslararası standartlara uygun, tek kullanımlık medikal ürünler üretmektedir. Yeni nesil teknolojilerle geliştirdiğimiz ürünlerimiz, hastanelerde, laboratuvarlarda, gıda sektöründe ve hijyen gerektiren tüm alanlarda güvenle kullanılmaktadır. SterilLife ürün yelpazesinde; cerrahi yüz maskesi, kep, önlük, bone, galoş, kolluk, medikal örtü, eldiven, abeslang, numune kiti ve paspaslar yer almaktadır.

SterilLife ürünleri; Almanya, Bulgaristan, Romanya, Fransa, Mairitius ve Makedonya başta olmak üzere 26 ülkede güvenle kullanılmaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz ve başarı grafiğimiz sayesinde medikal ürün tedariki için hizmet verdiğimiz ülke sayısı giderek artmaktadır.

SterilLife, kalite normlarını “ISO 9001:2008” ve “ISO 13485:2003” belgeleri ile kanıtlamıştır.

Değerlerimiz, kalbimizden ve ruhumuzdan gelir!

Temel değerlerimiz, kırmızı çizgilerimizdir anlayışı tüm çalışma haritamızı belirlemiştir. İnsanlara hijyen özelinde rehberlik ederek işimizin yönünü insanlığa çevirdik. Bu değerleri, markamızın ve vizyonumuzun ağırlık merkezi haline getirdik.

Gücümüz, ilhamımızdan gelir!

Hizmet verdiğimiz toplumlara güç kazandırma ve değer katma bilinci ile markamızın gücünü, öngörülemeyen zorluklarla başa çıkmak için ilham kaynağı olarak kullanıyoruz.

Özgünlüğümüz, özgürlüğümüzden gelir!

Biz özgünüz, değerlerimizle özgürüz! Yöneticilerimizin geliştirdiği markamız, yıllara dayanan tecrübelerin bir harmanıdır. Özgünlüğümüzü, kolektif ruh ve birlik bilinci ile medikal alanda profesyonel bir ekip yansıtıyoruz.

Samimiyetimiz, empatiden gelir!

Üstün koruma sağlayan ürünlerimizi tercih eden tüketicilerimiz ile samimi bir bağ kurmaya odaklanıyoruz. Çünkü empati yapıyoruz. Onlar karşı kalpten bir yaklaşım sergiliyoruz. Tüketicimiz ile samimi ve derin bağlar kuruyoruz. Duygulardan, iletişimden ve empatiden çekinmiyoruz!

Geleneklerimiz, sosyal sorumluluğumuzdan gelir!

Bizim geleneğimizde; tüm renkler vardır. Her cinsiyet kimliği, her yaş yani herkes vardır. Ötekileştirmeyen, dışlamayan ve marjinalleştirmeyen her bakış açısını destekliyoruz. Sosyal sorunları konuşmayı, mağdurların elinden tutmayı yani sosyal sorumluluklarımızı iyi biliyoruz.

Yenilikçiliğimiz, bitmeyen heyecanımızdan gelir!

Ürünlerimizi, insanlara en iyi performansı sunması duygusunu önceleriz. Yenilikçi bir ruhla sanatı, bilimi ve teknolojiyi birleştiririz. İlk günkü heyecanımız, her ortamda bizi takip eder.

Üretim Tesislerimiz

İyi bir nefes için buradayız!

SterilLife olarak, markamızda arınmanın ve hijyenin adını taşıyoruz. Sektöre ve insanlara anlamlı bir katkı sağlama hedefi ile yeni bir yol haritası çiziyoruz. Medikal sağlık hizmetlerimizde sağlık ve huzur arasında bir denge kurmayı amaçlıyoruz.

Covid-19 pandemi öncesi ürün yelpazemizi geliştirmek için yaptığımız yatırımlarla pandemi döneminde sektörde bir farkındalığa imza attık. Sağlığı tehdit eden dış faktörleri engellemeye odaklanan ürünlerimiz, tüm faktörel etkilerden arındırılarak, maksimum hijyen anlayışı ile üretilmektedir.

– Stratejik yönetimin temel amaçlarından olan ; sürdürülebilir büyüme ve ortalamanın üzerinde getiri sağlamak için mevcutta yer alan programların ötesinde yeni bir strateji planlaması hedefi ile ilerlemekteyiz. Pandemi döneminin yaratmış olduğu yeni dünya düzeninde tüm stratejilerimizi yeniden düzenleyerek, oluşturulan yeni düzene en hızlı şekilde adaptasyon sağlayan yine SterilLife olmuştur.